18

Osteguna

15:30 – 16:00    Ate-irekiera eta akreditazioak
16:00     sektore Paraleloen aurkezpena
16:15 – 17:00    Bideo-jokoak, Ilustrazioa eta Músika

LOS RIOS DE ALICE

Ane Pikaza . Juanma Latorre (Vetusta Morla) . Arturo Monedero (Delirium studio)

17:10 – 18:10    Komikia eta Animaziozko zinema

PSICONAUTAS

Alberto Vázquez . Ivan Miñambres (Uniko) . Pedro Rivero . Fernando Tarancón (Astiberri)

18:20 – 19:00     Ilustrazioa eta Musika

ANTIGUA Y BARBUDA

Jon Juárez . Txema Rey . Angel Stanich

19:20 – 20:00     Aldizkari ilustratuak

Fermín Abella (Yorokobu) . Eva Villazala y Antonella Sonza (Lamono Magazine) . Ana Gea y Víctor Palau (Gràffica)

20:10 – 21:00     Diseiseinu eta Musika

UN HOMBRE RUBIO

Christina Rosenvinge, Eider Corral, Susana Blasco, Anna Romeu (El Segell del Primavera)

21:00 – 21:30     Musika:

Ángel Stanich

22:00     Ate-itxiera

19

Ostirala

9:00     Akreditazioak eta ongi-etorri gosari
10:00     EUSKAL IRUDIGILEAK elkartearen eta “Irudika 19 Lehiaketako”

Museo liburuaren aurkezpena MEDIA VACA (Editorialaren eskutik) eta SERGIO LARA (animazioz)

11:30 – 13:30    Tailerrak
13:30 – 16:00     Bazkaria
16:00 – 18:00     Tailerrak
18:00 – 18:30     Kafearentzako etena
18:30 – 20:30     Mexiko hizlariak

Rubén Padilla (Fil GuadalajaraA) . Peggy Espinosa(Petra Ediciones) . Leire Urbeltz . Gabriel Pacheco

20:45 – 22:30     Koktela eta Networking-a
23:00     Ate-itxiera

20

Larunbata

9:00 – 11:00     Tailerren itxiera eta lanen erakusketa
11:00 – 11:30     Kafearentzako etena
11:30 – 13:00     Italia hizlariak

Anna Castagnoli . Elena Pasoli (Bologna Children’s Book Fair) . Arianna Squilloni (A Buen Paso) . Iban Barrenetxea

13:30 – 16:00     Bazkaria
16:00 – 18:00     Tailerrak eta hitzordu profesionalak
18:00 – 18:30     Tailerren itxiera eta Clausura de talleres y lanen erakusketa
18:30 – 19:00     Kafearentzako etena
19:00 – 21:00     Alemania hizlariak

Katrin Stangl . Pello Elzaburu (Pamiela) . Monika Bilstein (Peter Hammer Verlag) . Marifé Boix (Frankfurt Buchmesse)

21:00     Koktela, mokadutxoa eta Networking-a
22:00     Lehiaketetako epaia

Sergio Lara eta MEDIA VACA

22:30     Ekitaldiaren amaiera Musika

COQO DJ (Italia)

24:00     Ate-itxiera